16 stycznia 2025 r. Ania Buczel – partner NGLT z Warszawy i Paweł Kornatowski – Kierownik ds. Logistyki, uczestniczyli w XXII Konferencji Noworocznej 2025, której organizatorem jest Polska Izba Spedycji i Logistyki. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży transportu, spedycji i logistyki, które co roku przyciąga kluczowych przedstawicieli firm TSL, ekspertów i przedstawicieli administracji państwowej.
Konferencja odbyła się w Polonia Palace Hotel i była doskonałą okazją do wymiany wiedzy oraz omówienia kluczowych wyzwań stojących przed branżą w nadchodzącym roku.
Cieszymy się, że nasi specjaliści mieli okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu, zdobywając cenne informacje i nawiązując nowe kontakty biznesowe!
Podczas wydarzenia głos zabrali: Marek Tarczyński, Piotr Soroczyński, Grzegorz Kozłowski, Halina Bajczuk, Piotr Mikiel, Paweł Pucek, Dariusz Stefański.