NGLT trzeci w prestiżowym rankingu Trans.eu

2018.07.03

Platforma Trans.eu opublikowała ranking najlepiej ocenianych polskich firm za jej pośrednictwem. Weryfikacja nastąpiła na podstawie opinii zleceniodawców, korzystających z platformy. Na podium znalazła się spółka Northgate Logistics.

Firma z Pruszcza Gdańskiego po raz pierwszy uplasowała się tak wysoko w zestawieniu. – Istnieją przeróżne konkursy i rankingi branżowe. Niemniej, ten jest szczególny, bo oparty o obiektywne kryteria i ocenę podmiotów korzystających z naszych usług. Takie laury cieszą najbardziej. Jest nam bardzo miło. Czujemy się zmotywowani i zobowiązani nawet nie tyle do utrzymywania tego poziomu satysfakcji co jeszcze do podwyższania go. Serdecznie dziękuję w imieniu całego zespołu, który na co dzień ciężko na te pozytywne opinie pracuje – komentuje prezes Northgate Logistics, Anna Krzyśko – Vasković.

Warto podkreślić, że spółka, która działa dopiero od 6 lat, zajęła trzecie miejsce w tzw. grupie czerwonej, czyli podmiotów, które generują największą średnią liczbę transakcji na platformie Trans.eu.

NGLT trzeci w prestiżowym rankingu Trans.eu