Byliśmy na “I Metropolitalnej Konferencji”

2019.05.30

I Metropolitalna Konferencja to przestrzeń stworzona w odpowiedzi na potrzeby młodzieży, nauczycieli i doradców zawodowych. To przestrzeń która burzy niewidzialny mur pomiędzy szkołami i przedsiębiorstwami.

Jako prelegeneci-specjaliści w panelu dyskusyjnym na temat logistyki wystąpili Izabela Wardach i Jakub Lach, wspierani przez Miłosza Popławskiego.

W trakcie półtoragodzinnego panelu nasi pracownicy przestawiali młodym ludziom zalety pracy w logistyce. Było dużo pytań, ale potrafili na każde profesjonalnie i rzeczowo odpowiedzieć.

Konferencja podzielona była na dwa równoległe bloki. Pierwszy z nich to 6 paneli dyskusyjnych: logistyczny, IT i nowe technologie, budownictwo i architektura, marketing , reklama i social media, inżynieria i automatyka, kosmetologia, fryzjerstwo, stewardzi. Drugi blok, to 45 minutowe prelekcje z zakresu motywacji, samodzielnego podejmowania decyzji, zmiany, a także planowania działań. Prelegenci to m.in. Iwona Guzowska, Kamil Lizurej, Michał Kanarkiewicz, Marzena Grochowska, Marek Wikiera, Tomasz Więcek, Tomasz Manikowski i Urszula Sowa.

Już mamy nawiązane kontakty z instytucjami i osobami, które są chętne do podjęcia takie właśnie ścieżki zawodowej.