CSR / Sponsoring : Northgate Logistics

CSR / Sponsoring

NGLT doskonale rozumie pasjonatów i dlatego tak chętnie ich wspiera. A szczególnie te lokalne inicjatywy, w które angażują się także prywatnie członkowie zespołu naszej firmy.

Retro Monkeys to zgrana ekipa małych i dużych miłośników dwóch kółek. Bezgranicznie zakochanych zarówno w tych nowoczesnych ścigaczach jak i legendarnych klasykach.

NGLT szeroko wspiera Retro Monkeys, m.in. przy okazji wyjazdów na różne zawody czy imprezy.

Więcej informacji na www.facebook.com/NGLTmonkeys

Z racji zlokalizowania naszej siedziby w Pruszczu Gdańskim NGLT sponsoruje sport dzieci i młodzieży właśnie w tym mieście.

Postanowiliśmy otoczyć opieką sekcje żaków, młodzików i juniorów w klubie RC Czarni Pruszcz. Dzięki czemu młodym zawodnikom nie brak sprzętu czy środków na wyjazdy na turnieje. W październiku 2018 r. sportowcy mogli wyjechać po raz pierwszy na zawody zagraniczne – do pięknej czeskiej Pragi. A to dopiero początek.

Dlaczego rugby? Ponieważ to sport, z którym zespół NGLT ma wiele wspólnego. To dyscyplina dla prawdziwych walczaków, kształtująca mocne charaktery ludzi, którzy potrafią pokonywać przeszkody i osiągać cele.

Serdecznie zapraszamy na mecze i treningi RC Czarni Pruszcz! Warto ich wspierać – także gorącym dopingiem!

Więcej informacji na https://www.facebook.com/RC-Czarni-Pruszcz-od-mini-żaka-do-juniora-164435303703932/


NGLT zostało wyróżnione podziękowaniami, za przekazane meble oraz sprzęt komputerowy m.in. dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społeczne w Gdyni.

To my dziękujemy, że mogliśmy pomóc.

Ważne, że sprzęt się nie zmarnował, a będzie cieszył tych którzy go bardzo potrzebowali.

Northgate Logistics zostało wyróżnione podziękowaniami, za wsparcie przy realizacji XVII Regionalnego Przeglądu Tradycji i Zwyczajów Wielkanocnych.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

W niedzielę nasi pracownicy reprezentowali Northgate Logistics na turnieju „Rugby Amber Cup 2019” organizowanym w Sopocie w dniach 18-19.05.2019

Łącznie w turnieju wystąpiło 420 zawodników z aż 7 państw: Szwecji, Litwy, Łotwy, Irlandii, Niemiec, Danii i Polski. Większość uczestników stanowili chłopcy, ale w drużynach nie zabrakło dziewczynek.

Lecha Gdańsk zajęła 2 miejsce w kategorii U-16, zaś triumfowało szwedzkie Malmoe. GRATULUJEMY!

W rywalizacji U-14 wygrał irlandzki zespół Westport, pokonując Arkę Gdynia.

GRATULUJEMY WSZYTSKIM!

Na stadionie wyraźnie odczuwało się wspaniałą atmosferę ludzi z całej Europy których łączy jedna pasja jaką jest RUGBY.

„To największy festiwal rugby z międzynarodową obsadą dla młodzieży w Polsce”

Turniej miał również charytatywny akcent, można było wesprzeć Zosię Marcinkowską, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Dzięki rodzicom zawodników do zakupienia były pyszne domowe ciasta, przekąski czy napoje. Całość zebranych pieniędzy została przekazana na leczenie dziewczynki.

Northgate Logistics postanowił wesprzeć organizację zawodów, za co zostaliśmy uhonorowani statuetką z podziękowaniami.