CSR / Sponsoring : Northgate Logistics

CSR / Sponsoring

NGLT doskonale rozumie pasjonatów i dlatego tak chętnie ich wspiera. A szczególnie te lokalne inicjatywy, w które angażują się także prywatnie członkowie zespołu naszej firmy.

Retro Monkeys to zgrana ekipa małych i dużych miłośników dwóch kółek. Bezgranicznie zakochanych zarówno w tych nowoczesnych ścigaczach jak i legendarnych klasykach.

NGLT szeroko wspiera Retro Monkeys, m.in. przy okazji wyjazdów na różne zawody czy imprezy.

Więcej informacji na www.facebook.com/NGLTmonkeys

Z racji zlokalizowania naszej siedziby w Pruszczu Gdańskim NGLT sponsoruje sport dzieci i młodzieży właśnie w tym mieście.

Postanowiliśmy otoczyć opieką sekcje żaków, młodzików i juniorów w klubie RC Czarni Pruszcz. Dzięki czemu młodym zawodnikom nie brak sprzętu czy środków na wyjazdy na turnieje. W październiku 2018 r. sportowcy mogli wyjechać po raz pierwszy na zawody zagraniczne – do pięknej czeskiej Pragi. A to dopiero początek.

Dlaczego rugby? Ponieważ to sport, z którym zespół NGLT ma wiele wspólnego. To dyscyplina dla prawdziwych walczaków, kształtująca mocne charaktery ludzi, którzy potrafią pokonywać przeszkody i osiągać cele.

Serdecznie zapraszamy na mecze i treningi RC Czarni Pruszcz! Warto ich wspierać – także gorącym dopingiem!

Więcej informacji na https://www.facebook.com/RC-Czarni-Pruszcz-od-mini-żaka-do-juniora-164435303703932/


NGLT zostało wyróżnione podziękowaniami, za przekazane meble oraz sprzęt komputerowy m.in. dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społeczne w Gdyni.

To my dziękujemy, że mogliśmy pomóc.

Ważne, że sprzęt się nie zmarnował, a będzie cieszył tych którzy go bardzo potrzebowali.

Northgate Logistics zostało wyróżnione podziękowaniami, za wsparcie przy realizacji XVII Regionalnego Przeglądu Tradycji i Zwyczajów Wielkanocnych.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.