Nasz zespół

Jarosław Olchawa Jarosław Olchawa
Kierownik ds. logistyki

Danuta Kaczmarek-Ruta Danuta Kaczmarek-Ruta
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Agata Frymark Agata Frymark
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Izabela Wardach Izabela Wardach
Starszy Specjalista ds. logistyki
Marek Bartoszek Marek Bartoszek
Starszy Specjalista ds. logistyki
Jakub Lach Jakub Lach
Starszy Specjalista ds. logistyki
Paweł Piwowarski Paweł Piwowarski
Starszy Specjalista ds. logistyki
Mikołaj Szałek Mikołaj Szałek
Starszy Specjalista ds. logistyki
Karolina Igielska- Bystryk Karolina Igielska- Bystryk
Specjalista ds. logistyki
Marcin Mielczarek Marcin Mielczarek
Specjalista ds. logistyki
Miłosz Popławski Miłosz Popławski
Specjalista ds. logistyki
Mateusz Deptuła Mateusz Deptuła
Specjalista ds. logistyki
Karolina Pipka Karolina Pipka
Specjalista ds. logistyki
Patrycja Plichta Patrycja Plichta
Specjalista ds. Logistyki
Marcin Pora Marcin Pora
Specjalista ds. Logistyki
Grzegorz Górski Grzegorz Górski
Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Przemysław Kąkol Przemysław Kąkol
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Krzysztof Dworski Krzysztof Dworski
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Łukasz Pasek Łukasz Pasek
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Piotr Subotowicz Piotr Subotowicz
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Bartłomiej Drożyński Bartłomiej Drożyński
Kierownik ds. logistyki

Anna Kelman-Fal Anna Kelman-Fal
Kierownik Biura
Krzysztof Bryl Krzysztof Bryl
Starszy Specjalista ds. logistyki
Krzysztof Łuczków Krzysztof Łuczków
Starszy Specjalista ds. logistyki
Monika Gilewicz Monika Gilewicz
Starszy Specjalista ds. logistyki
Bartosz Bielas Bartosz Bielas
Starszy Specjalista ds. logistyki
Anna Bilewicz Anna Bilewicz
Starszy Specjalista ds. logistyki
Marcin Krawiec Marcin Krawiec
Starszy Specjalista ds. logistyki

Dawid Biały Dawid Biały
Specjalista ds. logistyki
Roksana Janus Roksana Janus
Specjalista ds. logistyki
Aleksandra Herman Aleksandra Herman
Specjalista ds. logistyki
Izabela Jaworska Izabela Jaworska
Specjalista ds. logistyki
Łukasz Grabowski Łukasz Grabowski
Specjalista ds. logistyki
Alicja Rajczakowska Alicja Rajczakowska
Specjalista ds. logistyki
Anna Hołyszewska Anna Hołyszewska
Specjalista ds. logistyki
Agata Sypień Agata Sypień
Kierownik ds. logistyki

Ryszard Szczepuła Ryszard Szczepuła
Specjalista ds. logistyki
Michał Hercer Michał Hercer
Specjalista ds. logistyki
Konrad Haczkowski Konrad Haczkowski
Specjalista ds. Logistyki
Łukasz Matuszak Łukasz Matuszak
Specjalista ds. Logistyki
Natalia Pochwatko Natalia Pochwatko
Kierownik ds. Logistyki

Michał Wojciechowski Michał Wojciechowski
Starszy Specjalista ds. logistyki
Dawid Kamiński Dawid Kamiński
Specjalista ds. logistyki
Magdalena Statkiewicz Magdalena Statkiewicz
Specjalista ds. logistyki
Robert Pilarski Robert Pilarski
Kierownik ds. logistyki

Aleksandra Karczmarska Aleksandra Karczmarska
Specjalista ds. logistyki
Anna Szpak Anna Szpak
Specjalista ds. logistyki
Kamila Cichosz Kamila Cichosz
Specjalista ds. logistyki
Angelika Kamińska Angelika Kamińska
Specjalista ds. Logistyki
Marzena Bartczak Marzena Bartczak
Księgowa

Iwona Bindek Iwona Bindek
Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych
Beata Krzyżanowska Beata Krzyżanowska
Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

Aleksandra Dykban Aleksandra Dykban
Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Katarzyna Adamska Katarzyna Adamska
Specjalista ds. Administracji Wewnętrznej
Dorota Spławska Dorota Spławska
Specjalista ds Księgowo-Administracyjnych
Karolina Zakrzewska Karolina Zakrzewska
Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Mariola Majek Mariola Majek
Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Magdalena Woźny Magdalena Woźny
Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Sylwia Krzyśko-Marciniak Sylwia Krzyśko-Marciniak
Biuro obsługi programu
Karolina Toporek Karolina Toporek
Quality Manager
Hanna Krajewska Hanna Krajewska
Specjalista ds. kontroli jakości
Anna Krzyśko-Vasković Anna Krzyśko-Vasković
Prezes Zarządu
Zoran Vasković Zoran Vasković
Wiceprezes Zarządu

Barbara Topyła Barbara Topyła
Dyrektor
Joanna Naczk Joanna Naczk
Logistics Manager
Jarosław Olchawa

Jarosław Olchawa

Kierownik ds. logistyki

tel. +48 606 774 628 jaroslaw.o@northgatelogistics.pl
Danuta Kaczmarek-Ruta

Danuta Kaczmarek-Ruta

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 514 106 838 danuta.kr@northgatelogistics.pl
Agata Frymark

Agata Frymark

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 606 903 475 agata.f@northgatelogistics.pl
Izabela Wardach

Izabela Wardach

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 696 009 137 izabela.w@northgatelogistics.pl
Marek Bartoszek

Marek Bartoszek

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 664 365 275 marek.b@northgatelogistics.pl
Jakub Lach

Jakub Lach

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 604 166 730 jakub.l@northgatelogistics.pl
Paweł Piwowarski

Paweł Piwowarski

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 602 320 753 pawel.p@northgatelogistics.pl
Mikołaj Szałek

Mikołaj Szałek

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 692 946 456 mikolaj.s@northgatelogistics.pl
Karolina Igielska- Bystryk

Karolina Igielska- Bystryk

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 174 773 karolina.ib@northgatelogistics.pl
Marcin Mielczarek

Marcin Mielczarek

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 728 445 225 marcin.m@northgatelogistics.pl
Miłosz Popławski

Miłosz Popławski

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 757 962 milosz.p@northgatelogistics.pl
Mateusz Deptuła

Mateusz Deptuła

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 539 999 638 mde@nglt.pl
Karolina Pipka

Karolina Pipka

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 539 958 227 kpip@nglt.pl
Patrycja Plichta

Patrycja Plichta

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 539 959 135 ppl@nglt.pl
Marcin Pora

Marcin Pora

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 735 209 756 mpo@nglt.pl
Grzegorz Górski

Grzegorz Górski

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 606 774 627 grzegorz.g@northgatelogistics.pl
Przemysław Kąkol

Przemysław Kąkol

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 604 565 767 przemyslaw.k@northgatelogistics.pl
Krzysztof Dworski

Krzysztof Dworski

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 606 953 439 krzysztof.d@northgatelogistics.pl
Łukasz Pasek

Łukasz Pasek

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 734 133 686 lukasz.p@northgatelogistics.pl
Piotr Subotowicz

Piotr Subotowicz

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 734 153 855 piotr.s@northgatelogistics.pl
Bartłomiej Drożyński

Bartłomiej Drożyński

Kierownik ds. logistyki

tel. +48 539 927 763 bartlomiej.d@northgatelogistics.pl
Anna Kelman-Fal

Anna Kelman-Fal

Kierownik Biura

tel. +48 734 133 688 anna.kf@northgatelogistics.pl
Krzysztof Bryl

Krzysztof Bryl

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 604 559 517 krzysztof.b@northgatelogistics.pl
Krzysztof Łuczków

Krzysztof Łuczków

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 692 920 329 krzysztof.l@northgatelogistics.pl
Monika Gilewicz

Monika Gilewicz

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 539 955 324 monika.g@northgatelogistics.pl
Bartosz Bielas

Bartosz Bielas

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 882 958 497 bartosz.b@northgatelogistics.pl
Anna Bilewicz

Anna Bilewicz

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 734 156 120 anna.b@northgatelogistics.pl
Marcin Krawiec

Marcin Krawiec

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 735 922 779 marcin.k@northgatelogistics.pl
Dawid Biały

Dawid Biały

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 174 818 dawid.b@northgatelogistics.pl
Roksana Janus

Roksana Janus

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 539 945 390 roksana.j@northgatelogistics.pl
Aleksandra Herman

Aleksandra Herman

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 230 844 aleksandra.h@northgatelogistics.pl
Izabela Jaworska

Izabela Jaworska

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 230 881 izabela.j@northgatelogistics.pl
Łukasz Grabowski

Łukasz Grabowski

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 664 364 392 lgr@nglt.pl
Alicja Rajczakowska

Alicja Rajczakowska

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 600 074 223 ara@nglt.pl
Anna Hołyszewska

Anna Hołyszewska

Specjalista ds. logistyki

tel. + 48 735 922 780 aho@nglt.pl
Agata Sypień

Agata Sypień

Kierownik ds. logistyki

tel. +48 882 958 501 agata.s@northgatelogistics.pl
Ryszard Szczepuła

Ryszard Szczepuła

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 174 758 ryszard.s@northgatelogistics.pl
Michał Hercer

Michał Hercer

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 119 789 michal.h@northgatelogistics.pl
Konrad Haczkowski

Konrad Haczkowski

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 881 950 644 kha@nglt.pl
Łukasz Matuszak

Łukasz Matuszak

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 602 321 402 lma@nglt.pl
Natalia Pochwatko

Natalia Pochwatko

Kierownik ds. Logistyki

tel. +48 728 445 227 natalia.p@northgatelogistics.pl
Michał Wojciechowski

Michał Wojciechowski

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 608 038 272 michal.w@northgatelogistics.pl
Dawid Kamiński

Dawid Kamiński

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 795 555 955 dawid.k@northgatelogistics.pl
Magdalena Statkiewicz

Magdalena Statkiewicz

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 539 866 780 magdalena.s@northgatelogistics.pl
Robert Pilarski

Robert Pilarski

Kierownik ds. logistyki

tel. +48 696 016 151 robert.p@northgatelogistics.pl
Aleksandra Karczmarska

Aleksandra Karczmarska

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 119 793 aleksandra.k@northgatelogistics.pl
Anna Szpak

Anna Szpak

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 757 959 anna.s@northgatelogistics.pl
Kamila Cichosz

Kamila Cichosz

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 757 952 kamila.c@northgatelogistics.pl
Angelika Kamińska

Angelika Kamińska

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 532 174 988 akam@nglt.pl
Marzena Bartczak

Marzena Bartczak

Księgowa

tel. +48 664 354 085 marzena.b@northgatelogistics.pl
Iwona Bindek

Iwona Bindek

Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 606 140 152 iwona.b@northgatelogistics.pl
Beata Krzyżanowska

Beata Krzyżanowska

Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 696 001 507 beata.k@northgatelogistics.pl
Aleksandra Dykban

Aleksandra Dykban

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 58 303 27 62 aleksandra.d@northgatelogistics.pl
Katarzyna Adamska

Katarzyna Adamska

Specjalista ds. Administracji Wewnętrznej

tel. +48 58 303 27 62 katarzyna.@northgatelogistics.pl
Dorota Spławska

Dorota Spławska

Specjalista ds Księgowo-Administracyjnych

dorota.s@northgatelogistics.pl
Karolina Zakrzewska

Karolina Zakrzewska

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. -48 58 303 27 62 karolina.z@northgatelogistics.pl
Mariola Majek

Mariola Majek

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 58 303 27 62 mariola.m@northgatelogistics.pl
Magdalena Woźny

Magdalena Woźny

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. 58 303 27 62 magdalena.w@northgatelogistics.pl
Sylwia Krzyśko-Marciniak

Sylwia Krzyśko-Marciniak

Biuro obsługi programu

tel. +48 539 923 867 bok@northgatelogistics.pl
Karolina Toporek

Karolina Toporek

Quality Manager

tel. +48 660 032 364 karolina.t@northgatelogistics.pl
Hanna Krajewska

Hanna Krajewska

Specjalista ds. kontroli jakości

tel. +48 664 364 392 hanna.kr@northgatelogistics.pl
Anna Krzyśko-Vasković

Anna Krzyśko-Vasković

Prezes Zarządu

tel. +48 600 950 078 anna.kv@northgatelogistics.pl
Zoran Vasković

Zoran Vasković

Wiceprezes Zarządu

tel. +48 696 866 954 zoran.v@northgatelogistics.pl
Barbara Topyła

Barbara Topyła

Dyrektor

tel. +48 606 138 522 barbara.t@northgatelogistics.pl
Joanna Naczk

Joanna Naczk

Logistics Manager

tel. +48 881 063 058 joanna.n@northgatelogistics.pl