Nasz zespół

JAKUB LACH JAKUB LACH
KIEROWNIK REGIONU
Mikołaj Szałek Mikołaj Szałek
Kierownik ds. Logistyki

Danuta Kaczmarek-Ruta Danuta Kaczmarek-Ruta
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Agata Frymark Agata Frymark
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Izabela Wardach Izabela Wardach
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Karolina Igielska- Bystryk Karolina Igielska- Bystryk
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Joanna Czerek Joanna Czerek
Starszy Specjalista ds. Logistyki
Paulina Michalik Paulina Michalik
Specjalista ds. Logistyki
Paulina Bukowska Paulina Bukowska
Specjalista ds. Logistyki
karolina Wrona karolina Wrona
Specjalista ds. Logistyki
Patryk Zomkowski Patryk Zomkowski
Specjalista ds. Logistyki
karolina Pałka karolina Pałka
Specjalista ds. Logistyki
Magdalena Szulc Magdalena Szulc
Specjalista ds. Logistyki
Agata Małecka Agata Małecka
Specjalista ds. Logistyki
Jakub Huebner Jakub Huebner
Specjalista ds. Logistyki
Przemysław Kąkol Przemysław Kąkol
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Marek Bartoszek Marek Bartoszek
Starszy Specjalista ds. logistyki
Dariusz Rybakowski Dariusz Rybakowski
Starszy Specjalista ds. Logistyki
Miłosz Popławski Miłosz Popławski
STARSZY SPECJALISTA DS KLIENTÓW KLUCZOWYCH
Mateusz Deptuła Mateusz Deptuła
STARSZY SPECJALISTA DS KLIENTÓW KLUCZOWYCH
Dominik Gabner Dominik Gabner
Starszy Specjalista ds. Logistyki
Katarzyna Ostrowska Katarzyna Ostrowska
Starszy Specjalista ds. Logistyki

Barbara Nowosielska Barbara Nowosielska
Specjalista ds. Logistyki
Jakub Radomski Jakub Radomski
Specjalista ds. Logistyki
KRZYSZTOF KOSAŁA KRZYSZTOF KOSAŁA
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Kamil Prusinowski Kamil Prusinowski
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Jakub Borowicz Jakub Borowicz
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Bartłomiej Drożyński Bartłomiej Drożyński
Kierownik Regionu

Bartosz Bielas Bartosz Bielas
Kierownik ds. logistyki

Anna Kościołko Anna Kościołko
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Aleksandra Herman Aleksandra Herman
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Marcin Krawiec Marcin Krawiec
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Krzysztof Bryl Krzysztof Bryl
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Krzysztof Łuczków Krzysztof Łuczków
Starszy Specjalista ds. logistyki
Monika Gilewicz Monika Gilewicz
Starszy Specjalista ds. Kluczowych KlientówStarszy Specjalista ds. logistyki
Dawid Biały Dawid Biały
Starszy Specjalista ds. logistyki
Ernest Koralik Ernest Koralik
Specjalista ds. Logistyki
Marcin Węgłowski Marcin Węgłowski
Starszy Specjalista ds. Logistyki
Marcin Bartosik Marcin Bartosik
Specjalista ds. Logistyki
Kamila Gaczorek Kamila Gaczorek
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Ilona Burska Ilona Burska
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Justyna Wiercigroch Justyna Wiercigroch
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Rafał Olszówka Rafał Olszówka
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Natalia Zawiślak Natalia Zawiślak
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Alicja Rajczakowska Alicja Rajczakowska
Specjalista ds. logistyki
Anna Kelman-Fal Anna Kelman-Fal
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Łukasz Matuszak Łukasz Matuszak
Starszy Specjalista ds. Logistyki
Patryk Jakubowicz Patryk Jakubowicz
Starszy Specjalista ds. Logistyki
Denis Kozina Denis Kozina
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Michał Wojciechowski Michał Wojciechowski
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Dawid Kamiński Dawid Kamiński
Starszy Specjalista ds. Logistyki
Damian Purchla Damian Purchla
Specjalista ds. Logistyki
Korneliusz Adamowicz Korneliusz Adamowicz
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Aneta Schlomm Aneta Schlomm
Kierownik ds. Logistyki
IWONA SZABLEWSKA IWONA SZABLEWSKA
SPECJALISTA DS. ROZWOJU

Agata Sopel Agata Sopel
Specjalista ds. logistyki
Klara Filip Klara Filip
Specjalista ds. Logistyki
Bartosz Gad Bartosz Gad
Specjalista ds. Logistyki
Paweł Szczupan Paweł Szczupan
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Anna Krzyśko-Vasković Anna Krzyśko-Vasković
Prezes Zarządu
Zoran Vasković Zoran Vasković
Wiceprezes Zarządu

Barbara Topyła Barbara Topyła
Dyrektor
Karolina Toporek Karolina Toporek
Kierownik ds. Jakości
Jarosław Olchawa Jarosław Olchawa
Kierownik ds. Zarządzania Ryzykiem
Iwona Bindek Iwona Bindek
Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

Katarzyna Adamska Katarzyna Adamska
Starszy Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Justyna Potrac Justyna Potrac
Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Małgorzata Kondej Małgorzata Kondej
Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Paulina Jurkiewicz Paulina Jurkiewicz
Asystent ds. Księgowo-Administracyjnych
Beata Krzyżanowska Beata Krzyżanowska
Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

Mariola Majek Mariola Majek
Starszy Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Alicja Pankiewicz Alicja Pankiewicz
Starszy Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Magdalena Nowak Magdalena Nowak
Starszy Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Paulina Zaremba Paulina Zaremba
Specjalista ds. Księgowo- Administracyjnych
Weronika Schlomm Weronika Schlomm
Specjalista ds. Księgowo- Administracyjnych
Sylwia Krzyśko - Marciniak Sylwia Krzyśko - Marciniak
Kierownik ds. Personalnych
Patrycja Błędzka Patrycja Błędzka
Kierownik Sekretariatu

Ewa Kozłowska Ewa Kozłowska
Specjalista ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej
Olga Borowska Olga Borowska
Asystentka ds. Księgowo-Administracyjnych
Ilona Bartkowska Ilona Bartkowska
Asystent Organizacyjno-Porządkowy
JAKUB LACH

JAKUB LACH

KIEROWNIK REGIONU

tel. +48 604 166 730 jakub.l@northgatelogistics.pl
Mikołaj Szałek

Mikołaj Szałek

Kierownik ds. Logistyki

tel. +48 692 946 456 mikolaj.s@northgatelogistics.pl
Danuta Kaczmarek-Ruta

Danuta Kaczmarek-Ruta

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 514 106 838 danuta.kr@northgatelogistics.pl
Agata Frymark

Agata Frymark

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 606 903 475 agata.f@northgatelogistics.pl
Izabela Wardach

Izabela Wardach

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 696 009 137 izabela.w@northgatelogistics.pl
Karolina Igielska- Bystryk

Karolina Igielska- Bystryk

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 532 174 773 karolina.ib@northgatelogistics.pl
Joanna Czerek

Joanna Czerek

Starszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 538 813 993 joanna.cz@northgatelogistics.pl
Paulina Michalik

Paulina Michalik

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 881 063 058 paulina.m@northgatelogistics.pl
Paulina Bukowska

Paulina Bukowska

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 602 320 753 paulina.b@northgatelogistics.pl
karolina Wrona

karolina Wrona

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 606 953 439 karolina.w@northgatelogistics.pl
Patryk Zomkowski

Patryk Zomkowski

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 734 133 688 patryk.z@northgatelogistics.pl
karolina Pałka

karolina Pałka

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 735 209 359 karolina.p@northgatelogistics.pl
Magdalena Szulc

Magdalena Szulc

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 735 209 448 magdalena.s@northgatelogistics.pl
Agata Małecka

Agata Małecka

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 359 773 103 agata.m@northgatelogistics.pl
Jakub Huebner

Jakub Huebner

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 664 364 392 jakub.h@northgatelogistics.pl
Przemysław Kąkol

Przemysław Kąkol

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 604 565 767 przemyslaw.k@northgatelogistics.pl
Marek Bartoszek

Marek Bartoszek

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 664 365 275 marek.b@northgatelogistics.pl
Dariusz Rybakowski

Dariusz Rybakowski

Starszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 728 445 227 dariusz.r@northgatelogistics.pl
Miłosz Popławski

Miłosz Popławski

STARSZY SPECJALISTA DS KLIENTÓW KLUCZOWYCH

tel. +48 532 757 962 milosz.p@northgatelogistics.pl
Mateusz Deptuła

Mateusz Deptuła

STARSZY SPECJALISTA DS KLIENTÓW KLUCZOWYCH

tel. +48 539 999 638 mateusz.d@northgatelogistics.pl
Dominik Gabner

Dominik Gabner

Starszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 539 945 390 dominik.p@northgatelogistics.pl
Katarzyna Ostrowska

Katarzyna Ostrowska

Starszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 735 209 433 katarzyna.o@northgatelogistics.pl
Barbara Nowosielska

Barbara Nowosielska

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 735 209 756 barbara.n@northgatelogistics.pl
Jakub Radomski

Jakub Radomski

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 539 959 135 jakub.ra@northgatelogistics.pl
KRZYSZTOF KOSAŁA

KRZYSZTOF KOSAŁA

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 532 757 959 krzysztof.k@northgatelogistics.pl
Kamil Prusinowski

Kamil Prusinowski

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 539 773 104 kamil.p@northgatelogistics.pl
Jakub Borowicz

Jakub Borowicz

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 787 090 165 jakub.bo@northgatelogistics.pl
Bartłomiej Drożyński

Bartłomiej Drożyński

Kierownik Regionu

tel. +48 539 927 763 bartlomiej.d@northgatelogistics.pl
Bartosz Bielas

Bartosz Bielas

Kierownik ds. logistyki

tel. +48 882 958 497 bartosz.b@northgatelogistics.pl
Anna Kościołko

Anna Kościołko

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 734 156 120 anna.b@northgatelogistics.pl
Aleksandra Herman

Aleksandra Herman

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 532 230 844 aleksandra.h@northgatelogistics.pl
Marcin Krawiec

Marcin Krawiec

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 735 922 779 marcin.k@northgatelogistics.pl
Krzysztof Bryl

Krzysztof Bryl

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 604 559 517 krzysztof.b@northgatelogistics.pl
Krzysztof Łuczków

Krzysztof Łuczków

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 692 920 329 krzysztof.l@northgatelogistics.pl
Monika Gilewicz

Monika Gilewicz

Starszy Specjalista ds. Kluczowych KlientówStarszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 539 955 324 monika.g@northgatelogistics.pl
Dawid Biały

Dawid Biały

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 174 818 dawid.b@northgatelogistics.pl
Ernest Koralik

Ernest Koralik

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 882 958 501 ernest.k@northgatelogistics.pl
Marcin Węgłowski

Marcin Węgłowski

Starszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 532 119 793 marcin.w@northgatelogistics.pl
Marcin Bartosik

Marcin Bartosik

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 735 922 780 marcin.b@northgatelogistics.pl
Kamila Gaczorek

Kamila Gaczorek

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 734 153 855 kamila.g@northgatelogistics.pl
Ilona Burska

Ilona Burska

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 532 119 789 ilona.b@northgatelogistics.pl
Justyna Wiercigroch

Justyna Wiercigroch

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 696 016 151 justyna.w@northgatelogistics.pl
Rafał Olszówka

Rafał Olszówka

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 539 866 779 rafal.o@northgatelogistics.pl
Natalia Zawiślak

Natalia Zawiślak

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 539 866 780 natalia.z@northgatelogistics.pl
Alicja Rajczakowska

Alicja Rajczakowska

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 600 074 223 alicja.r@northgatelogistics.pl
Anna Kelman-Fal

Anna Kelman-Fal

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 606 774 627 anna.kf@northgatelogistics.pl
Łukasz Matuszak

Łukasz Matuszak

Starszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 602 321 402 lukasz.m@northgatelogistics.pl
Patryk Jakubowicz

Patryk Jakubowicz

Starszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 728 445 225 patryk.j@northgatelogistics.pl
Denis Kozina

Denis Kozina

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 787 093 014 denis.k@northgatelogistics.pl
Michał Wojciechowski

Michał Wojciechowski

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 608 038 272 michal.w@northgatelogistics.pl
Dawid Kamiński

Dawid Kamiński

Starszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 795 555 955 dawid.k@northgatelogistics.pl
Damian Purchla

Damian Purchla

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 532 174 758 damian.pu@northgatelogistics.pl
Korneliusz Adamowicz

Korneliusz Adamowicz

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 532 230 881 korneliusz.a@northgatelogistics.pl
Aneta Schlomm

Aneta Schlomm

Kierownik ds. Logistyki

tel. +48 539 773 009 aneta.s@northgatelogistics.pl
IWONA SZABLEWSKA

IWONA SZABLEWSKA

SPECJALISTA DS. ROZWOJU

tel. +48 532 757 952 iwona.s@northgatelogistics.pl
Agata Sopel

Agata Sopel

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 881 950 644 agata.so@northgatelogistics.pl
Klara Filip

Klara Filip

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 787 090 164 klara.f@northgatelogistics.pl
Bartosz Gad

Bartosz Gad

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 734 133 686 bartosz.g@northgatelogistics.pl
Paweł Szczupan

Paweł Szczupan

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 539 773 100 pawel.s@northgatelogistics.pl
Karolina Toporek

Karolina Toporek

Kierownik ds. Jakości

tel. +48 660 032 364 karolina.t@northgatelogistics.pl
Jarosław Olchawa

Jarosław Olchawa

Kierownik ds. Zarządzania Ryzykiem

tel. +48 606 774 628 jaroslaw.o@northgatelogistics.pl
Iwona Bindek

Iwona Bindek

Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 606 140 152 iwona.b@northgatelogistics.pl
Katarzyna Adamska

Katarzyna Adamska

Starszy Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 696 097 585 katarzyna.a@northgatelogistics.pl
Justyna Potrac

Justyna Potrac

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 58 303 27 62 justyna.p@northgatelogistics.pl
Małgorzata Kondej

Małgorzata Kondej

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 58 303 27 62 malgorzata.k@northgatelogistics.pl
Paulina Jurkiewicz

Paulina Jurkiewicz

Asystent ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 58 303 27 62 paulina.j@northgatelogistics.pl
Beata Krzyżanowska

Beata Krzyżanowska

Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 696 001 507 beata.k@northgatelogistics.pl
Mariola Majek

Mariola Majek

Starszy Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 539 773 010 mariola.m@northgatelogistics.pl
Alicja Pankiewicz

Alicja Pankiewicz

Starszy Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 539 773 105 alicja.p@northgatelogistics.pl
Magdalena Nowak

Magdalena Nowak

Starszy Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 532 199 004 magdalena.n@northgatelogistics.pl
Paulina Zaremba

Paulina Zaremba

Specjalista ds. Księgowo- Administracyjnych

tel. +48 664 354 085 paulina.z@northgatelogistics.pl
Weronika Schlomm

Weronika Schlomm

Specjalista ds. Księgowo- Administracyjnych

tel. +48 664 354 085 weronika.s@northgatelogistics.pl
.

.

Informatyk

tel. +48 538 813 988 asystent.it@northgatelogistics.pl
Sylwia Krzyśko - Marciniak

Sylwia Krzyśko - Marciniak

Kierownik ds. Personalnych

tel. +48 539 923 867 sylwia.km@northgatelogistics.pl
Patrycja Błędzka

Patrycja Błędzka

Kierownik Sekretariatu

tel. +48 58 303 27 62 sekretariat@northgatelogistics.pl
Ewa Kozłowska

Ewa Kozłowska

Specjalista ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej

tel. +48 539 773 106 partner@northgatelogistics.pl
Olga Borowska

Olga Borowska

Asystentka ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 58 303 27 62 zakupy@northgatelogistics.pl
Ilona Bartkowska

Ilona Bartkowska

Asystent Organizacyjno-Porządkowy

tel. +48 538 814 010
Anna Krzyśko-Vasković

Anna Krzyśko-Vasković

Prezes Zarządu

tel. +48 600 950 078 anna.kv@northgatelogistics.pl
Zoran Vasković

Zoran Vasković

Wiceprezes Zarządu

tel. +48 696 866 954 zoran.v@northgatelogistics.pl
Barbara Topyła

Barbara Topyła

Dyrektor

tel. +48 606 138 522 barbara.t@northgatelogistics.pl