Nasz zespół


Izabela Wardach Izabela Wardach
Kierownik ds. logistyki

Paweł Piwowarski Paweł Piwowarski
Starszy Specjalista ds. logistyki
Mikołaj Szałek Mikołaj Szałek
Starszy Specjalista ds. logistyki
Karolina Igielska- Bystryk Karolina Igielska- Bystryk
STARSZY SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
Mateusz Deptuła Mateusz Deptuła
Starszy Specjalista ds. logistyki
Katarzyna Ostrowska Katarzyna Ostrowska
Specjalista ds. Logistyki
Aleksandra Ostrowska Aleksandra Ostrowska
Specjalista ds. Logistyki
Miłosz Popławski Miłosz Popławski
Specjalista ds. logistyki
Karolina Pipka Karolina Pipka
Specjalista ds. logistyki
Szymon Jędrzejczyk Szymon Jędrzejczyk
Specjalista ds. Logistyki
Joanna Czerek Joanna Czerek
Specjalista ds. Logistyki
Wiesław Wilczyński Wiesław Wilczyński
Specjalista ds. Logistyki
Przemysław Kąkol Przemysław Kąkol
Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Krzysztof Dworski Krzysztof Dworski
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Piotr Subotowicz Piotr Subotowicz
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Marek Bartoszek Marek Bartoszek
Starszy Specjalista ds. logistyki
Bartłomiej Drożyński Bartłomiej Drożyński
Kierownik ds. logistyki
Bartosz Bielas Bartosz Bielas
Zastępca Kierownika ds. logistyki

Krzysztof Bryl Krzysztof Bryl
Starszy Specjalista ds. logistyki
Krzysztof Łuczków Krzysztof Łuczków
Starszy Specjalista ds. logistyki
Monika Gilewicz Monika Gilewicz
Starszy Specjalista ds. logistyki
Anna Kościółko Anna Kościółko
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Marcin Krawiec Marcin Krawiec
Starszy Specjalista ds. logistyki
Aleksandra Herman Aleksandra Herman
Starszy Specjalista ds. logistyki
Dawid Biały Dawid Biały
Specjalista ds. logistyki
Izabela Zielińska Izabela Zielińska
Specjalista ds. logistyki
Alicja Rajczakowska Alicja Rajczakowska
Specjalista ds. logistyki
Agata Sypień Agata Sypień
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Łukasz Matuszak Łukasz Matuszak
Specjalista ds. Logistyki
Patryk Jakubowicz Patryk Jakubowicz
Specjalista ds. Logistyki
Paweł Jasikowski Paweł Jasikowski
Specjalista ds. Logistyki
Natalia Pochwatko Natalia Pochwatko
Kierownik ds. Logistyki
Michał Wojciechowski Michał Wojciechowski
PO Kierownika ds. Logistyki

Dawid Kamiński Dawid Kamiński
Starszy Specjalista ds. Logistyki
Magdalena Statkiewicz Magdalena Statkiewicz
Starszy Specjalista ds. Logistyki
Paulina Tomaszyk Paulina Tomaszyk
Specjalista ds. Logistyki
Jarosław Olchawa Jarosław Olchawa
Kierownik ds. logistyki

Anna Celej Anna Celej
Specjalista ds. logistyki
Agata Sopel Agata Sopel
Specjalista ds. logistyki
Dominik Popowski Dominik Popowski
Specjalista ds. logistyki

Jakub Besser Jakub Besser
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Patrycja Forsztyl Patrycja Forsztyl
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Jakub Radomski Jakub Radomski
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Barbara Nowosielska Barbara Nowosielska
Młodszy Specjalista ds. Logistyki
Anna Krzyśko-Vasković Anna Krzyśko-Vasković
Prezes Zarządu
Zoran Vasković Zoran Vasković
Wiceprezes Zarządu

Barbara Topyła Barbara Topyła
Dyrektor
Grzegorz Górski Grzegorz Górski
Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Danuta Kaczmarek-Ruta Danuta Kaczmarek-Ruta
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Agata Frymark Agata Frymark
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Robert Pilarski Robert Pilarski
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Łukasz Pasek Łukasz Pasek
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Iwona Bindek Iwona Bindek
Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

Katarzyna Adamska Katarzyna Adamska
Starszy Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Magdalena Woźny Magdalena Woźny
Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Paulina Zaremba Paulina Zaremba
Specjalista ds. Księgowo- Administracyjnych
Jakub Lach Jakub Lach
Kierownik ds. Rozwoju i Szkoleń
Sylwia Krzyśko-Marciniak Sylwia Krzyśko-Marciniak
Biuro obsługi programu NORTHCLUB
Karolina Toporek Karolina Toporek
Quality Manager
Beata Krzyżanowska Beata Krzyżanowska
Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

Dorota Spławska Dorota Spławska
Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Mariola Majek Mariola Majek
Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Alicja Pankiewicz Alicja Pankiewicz
Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych
Karolina Janowska Karolina Janowska
Specjalista ds .Księgowo-Administracyjnych

Olga Borowska Olga Borowska
Asystentka ds .Księgowo-Administracyjnych
Magdalena Gorzko Magdalena Gorzko
Księgowa
Joanna Ostrowska Joanna Ostrowska
Księgowa
Damian Płotka Damian Płotka
Informatyk
Izabela Wardach

Izabela Wardach

Kierownik ds. logistyki

tel. +48 696 009 137 izabela.w@northgatelogistics.pl
Paweł Piwowarski

Paweł Piwowarski

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 602 320 753 pawel.p@northgatelogistics.pl
Mikołaj Szałek

Mikołaj Szałek

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 692 946 456 mikolaj.s@northgatelogistics.pl
Karolina Igielska- Bystryk

Karolina Igielska- Bystryk

STARSZY SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

tel. +48 532 174 773 karolina.ib@northgatelogistics.pl
Mateusz Deptuła

Mateusz Deptuła

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 539 999 638 mateusz.d@northgatelogistics.p
Katarzyna Ostrowska

Katarzyna Ostrowska

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 735 209 433 katarzyna.o@northgatelogistics.pl
Aleksandra Ostrowska

Aleksandra Ostrowska

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 735 209 359 aleksandra.o@northgatelogistics.pl
Miłosz Popławski

Miłosz Popławski

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 757 962 milosz.p@northgatelogistics.pl
Karolina Pipka

Karolina Pipka

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 539 958 227 karolina.p@northgatelogistics.pl
Szymon Jędrzejczyk

Szymon Jędrzejczyk

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 734 133 688 szymon.j@northgatelogistics.pl
Joanna Czerek

Joanna Czerek

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 538 813 993 joanna.cz@northgatelogistics.pl
Wiesław Wilczyński

Wiesław Wilczyński

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 664 364 392 wieslaw.w@northgatelogistics.pl
Przemysław Kąkol

Przemysław Kąkol

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 604 565 767 przemyslaw.k@northgatelogistics.pl
Krzysztof Dworski

Krzysztof Dworski

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 606 953 439 krzysztof.d@northgatelogistics.pl
Piotr Subotowicz

Piotr Subotowicz

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 734 153 855 piotr.s@northgatelogistics.pl
Marek Bartoszek

Marek Bartoszek

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 664 365 275 marek.b@northgatelogistics.pl
Bartłomiej Drożyński

Bartłomiej Drożyński

Kierownik ds. logistyki

tel. +48 539 927 763 bartlomiej.d@northgatelogistics.pl
Bartosz Bielas

Bartosz Bielas

Zastępca Kierownika ds. logistyki

tel. +48 882 958 497 bartosz.b@northgatelogistics.pl
Krzysztof Bryl

Krzysztof Bryl

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 604 559 517 krzysztof.b@northgatelogistics.pl
Krzysztof Łuczków

Krzysztof Łuczków

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 692 920 329 krzysztof.l@northgatelogistics.pl
Monika Gilewicz

Monika Gilewicz

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 539 955 324 monika.g@northgatelogistics.pl
Anna Kościółko

Anna Kościółko

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 734 156 120 anna.b@northgatelogistics.pl
Marcin Krawiec

Marcin Krawiec

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 735 922 779 marcin.k@northgatelogistics.pl
Aleksandra Herman

Aleksandra Herman

Starszy Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 230 844 aleksandra.h@northgatelogistics.pl
Dawid Biały

Dawid Biały

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 174 818 dawid.b@northgatelogistics.pl
Izabela Zielińska

Izabela Zielińska

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 230 881 izabela.j@northgatelogistics.pl
Alicja Rajczakowska

Alicja Rajczakowska

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 600 074 223 alicja.r@northgatelogistics.pl
Agata Sypień

Agata Sypień

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 882 958 501 agata.s@northgatelogistics.pl
Łukasz Matuszak

Łukasz Matuszak

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 602 321 402 lukasz.m@northgatelogistics.pl
Patryk Jakubowicz

Patryk Jakubowicz

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 728 445 225 patryk.j@northgatelogistics.pl
Paweł Jasikowski

Paweł Jasikowski

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 532 119 789 pawel.j@northgatelogistics.pl
Natalia Pochwatko

Natalia Pochwatko

Kierownik ds. Logistyki

tel. +48 728 445 227 natalia.p@northgatelogistics.pl
Michał Wojciechowski

Michał Wojciechowski

PO Kierownika ds. Logistyki

tel. +48 608 038 272 michal.w@northgatelogistics.pl
Dawid Kamiński

Dawid Kamiński

Starszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 795 555 955 dawid.k@northgatelogistics.pl
Magdalena Statkiewicz

Magdalena Statkiewicz

Starszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 539 866 780 magdalena.s@northgatelogistics.pl
Paulina Tomaszyk

Paulina Tomaszyk

Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 532 174 758 paulina.t@northgatelogistics.pl
Jarosław Olchawa

Jarosław Olchawa

Kierownik ds. logistyki

tel. +48 606 774 628 jaroslaw.o@northgatelogistics.pl
Anna Celej

Anna Celej

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 532 757 952 anna.c@northgatelogistics.pl
Agata Sopel

Agata Sopel

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 881 950 644 agata.so@northgatelogistics.pl
Dominik Popowski

Dominik Popowski

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 539 945 390 dominik.p@northgatelogistics.pl
Jakub Besser

Jakub Besser

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 532 757 959 jakub.b@northgatelogistics.pl
Patrycja Forsztyl

Patrycja Forsztyl

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 539 773 104 patrycja.f@northgatelogistics.pl
Jakub Radomski

Jakub Radomski

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 539 959 135 jakub.ra@northgatelogistics.pl
Barbara Nowosielska

Barbara Nowosielska

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

tel. +48 735 209 756 barbara.n@northgatelogistics.pl
Grzegorz Górski

Grzegorz Górski

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 606 774 627 grzegorz.g@northgatelogistics.pl
Danuta Kaczmarek-Ruta

Danuta Kaczmarek-Ruta

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 514 106 838 danuta.kr@northgatelogistics.pl
Agata Frymark

Agata Frymark

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 606 903 475 agata.f@northgatelogistics.pl
Robert Pilarski

Robert Pilarski

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 696 016 151 robert.p@northgatelogistics.pl
Łukasz Pasek

Łukasz Pasek

Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 734 133 686 lukasz.p@northgatelogistics.pl
Iwona Bindek

Iwona Bindek

Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 606 140 152 iwona.b@northgatelogistics.pl
Katarzyna Adamska

Katarzyna Adamska

Starszy Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 696 097 585 katarzyna.a@northgatelogistics.pl
Magdalena Woźny

Magdalena Woźny

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 539 773 100 magdalena.w@northgatelogistics.pl
Paulina Zaremba

Paulina Zaremba

Specjalista ds. Księgowo- Administracyjnych

tel. +48 58 303 27 62 paulina.z@northgatelogistics.pl
Jakub Lach

Jakub Lach

Kierownik ds. Rozwoju i Szkoleń

tel. +48 604 166 730 jakub.l@northgatelogistics.pl
Sylwia Krzyśko-Marciniak

Sylwia Krzyśko-Marciniak

Biuro obsługi programu NORTHCLUB

tel. +48 539 923 867 bok@northgatelogistics.pl
Karolina Toporek

Karolina Toporek

Quality Manager

tel. +48 660 032 364 karolina.t@northgatelogistics.pl
Beata Krzyżanowska

Beata Krzyżanowska

Kierownik ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 696 001 507 beata.k@northgatelogistics.pl
Dorota Spławska

Dorota Spławska

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 668 129 667 dorota.s@northgatelogistics.pl
Mariola Majek

Mariola Majek

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 539 773 010 mariola.m@northgatelogistics.pl
Alicja Pankiewicz

Alicja Pankiewicz

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 58 303 27 62 alicja.p@northgatelogistics.pl
Karolina Janowska

Karolina Janowska

Specjalista ds .Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 539 773 105 karolina.j@northgatelogistics.pl
Olga Borowska

Olga Borowska

Asystentka ds .Księgowo-Administracyjnych

tel. +48 58 303 27 62
Magdalena Gorzko

Magdalena Gorzko

Księgowa

tel. +48 664 354 085 magdalena.g@northgatelogistics.pl
Joanna Ostrowska

Joanna Ostrowska

Księgowa

tel. +48 58 303 27 62 joanna.o@northgatelogistics.pl
Damian Płotka

Damian Płotka

Informatyk

tel. +48 538 813 988 asystent.it@northgatelogistics.pl
Anna Krzyśko-Vasković

Anna Krzyśko-Vasković

Prezes Zarządu

tel. +48 600 950 078 anna.kv@northgatelogistics.pl
Zoran Vasković

Zoran Vasković

Wiceprezes Zarządu

tel. +48 696 866 954 zoran.v@northgatelogistics.pl
Barbara Topyła

Barbara Topyła

Dyrektor

tel. +48 606 138 522 barbara.t@northgatelogistics.pl