Nasza misja : Northgate Logistics

Nasza misja

W roku 2012 powstaje Northgate Logistics. Jako działalność gospodarcza mała firma, od początku wzbudzała zaufanie Klientów. Zoran Vasković, założyciel firmy jasno określił cel w misji przedsiębiorstwa i nie pozwalał na odstępstwa. Obsługą Klientów zajęło się 4 młodych ludzi: Barbara Topyła, Iwona Bindek, Grzegorz Górski oraz Anna Krzyśko-Vasković. Z pełnym przekonaniem o sukcesie zaangażowali się we współprace z Klientami tworząc w ciągu 5 lat markę silną i godną zaufania.

2012r. Czas budowania zaufania wśród Klientów oraz podwykonawców poprzez świadczenie bardzo wysokiej jakości usług.

2013r. Markę Northgate Logistics promuje się dzięki szkoleniu kadry logistycznej. Klienci okazują nam coraz silniejsze zaufanie a przewoźnicy dostrzegają duże możliwości we współpracy z firmą. Northgate Logistics Złoty Certyfikaty Rzetelnej Firmy oraz członkostwo w Pomorskim Stowarzyszeniu Przewoźników Drogowych. Otwarty zostaje 1 oddział na dolnym śląsku: Świdnica. Zwieńczeniem roku jest tytuł TOP 10 najaktywniejszej firmy w systemie TRANS.EU

2014r. Kadra administracyjna rozwija się stawiając na pełen profesjonalizm w obsłudze finansowej Klienta gwarantując rzetelny obrót danych i dokumentacji. Przyznany zostaje kolejny Złoty Certyfikat Rzetelnej Firmy.

2015r. Otrzymany tytuł Złoty Płatnik wg. Euler Hermes gwarantuje kontrahentom pewną finansową współpracę. Otwarcie w Oławie i Ząbkowicach Śląskich oddziałów potwierdząją skuteczność działania oraz zapotrzebowanie na usługi spedycyjne. Po okresie 3 miesięcy następuje otwarcie  4 oddziału w Gdańsku. W październiku Northgate Logistics przystępuje do członkowska w Polskiej Izbie Spedycji I Logistyki, co pozwala  zaliczać się do wyspecjalizowanego grona spedytorów rynku polskiego. Firma ponownie otrzymuje tytułu TOP 10 jako najaktywniejsza firma w systemie TRANS.EU w 2015r.

2016r. Grudzień przynosi prestiżowy tytuł Operatora Logistycznego roku 2016 oraz tytuł TOP 3 najlepiej ocenianych firm 2016r w systemie TRANS.EU.

2017r. W lutym firma otrzymuje tytuł Gazela Biznesu roku 2016, po 6 miesiącach ulega przekształceniu w Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością Sp. K. a już 2 miesiące później nazwana zostaje LIDEREM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. W czerwcu kolejny raz otrzymuje tytuł Złotego Płatnika za 2016r. przyznawany przez Euler Hermes. W listopadzie firma otrzymuje Złoty Certyfikat Rzetelności potwierdzony przez Krajowy Rejestr Długów BIG S.A.

2018r. Z początkiem roku otworzyła się 1 placówka franczyzowa pod nazwa Northgate Logistics WE Sp z o.o. , która jest wyznacznikiem drogi  jaką podąża firma.  Rozpoczęto prace nad systemem partnerskim dającym szanse rozwoju własnego biznesu w bezpiecznym środowisku. Northgate Logistics otrzymała wyróżnienie zajęcia 3 miejsca w rankingu TOP 10 ocenianych firm na platformie TRANS.EU 2017 w kategorii Transport /Spedycja w województwie pomorskim oraz w lipcu ponownie Złoty Certyfikat Rzetelności, który powala pokazać potencjalnym partnerom biznesowym, że jest solidnym i wiarygodnym przedsiębiorcą.

2019r. Zostaje przedsiębiorstwu przyznany tytuł GAZELA BIZNESU 2018. W rankingu ogólnopolskim Northgate Logistics zajmuje 233 miejsce. Ranking pomorskich przedsiębiorców to miejsce 15. Ogromny sukces!

 
 

KLIENT
Nasi klienci są głównym powodem naszego istnienia. Zamierzamy utrzymać Ich w całkowitej satysfakcji poprzez kompetentne i profesjonalne wywiązywanie się ze zleconych zadań. Liczymy na współdziałanie, które pozwoli nam rozwijać relacje biznesowe utrzymując najwyższy poziom usług.
Poprzez oferowanie naszym klientom informacji zwrotnych, identyfikujemy Ich potrzeby oraz efektywnie przekładamy je na język rozwiązań logistycznych. Jest to naszym najwyższym priorytetem, więc praca ta będzie w pełni wspierać cele biznesowe naszych klientów.

FIRMA
Naszym celem jest nieustanne doskonalenie i rozwijanie się, tak aby utrzymać poziom przodującej, profesjonalnej organizacji logistycznej, oferującej naszym klientom wysokiej jakości usługi logistyczne dopasowane do Ich indywidualnych potrzeb. Osiągnięcie naszego celu będzie wymagało poczucia zaufania, wzajemnej pomocy oraz elastyczności.

ORGANIZACJA
Fundamentem naszej organizacji jest zadowolenie ludzi, z którymi pracujemy. Cenimy zasoby ludzkie jako główną siłę przewodnią w biznesie.

O nas

Odtwórz

Referencje

Azoty

Azoty

Pobierz
Azoty

Brenntag

Pobierz
Azoty

DORAPOL

Pobierz
Azoty

MESGO

Pobierz
Azoty

Venska

Pobierz
Azoty

MERX

Pobierz
Azoty

TIMWINA

Pobierz